Про нас

Компанія Hot Cars надає послуги прокату автомобілів преміумбізнес-класу, а також ексклюзивних моделей. Весілля, ділові зустрічі, випускні, фотозйомки, трансфери — все це без проблем можна здійснити разом з нами.


У ВАС ВЕСІЛЛЯ?

Немає проблем, один дзвінок до компанії Hot Cars — і ваша проблема вирішена. До вас приїде авто з весільних прикрас прикрасами ручної роботи.


ДІЛОВА ЗУСТРІЧ?

Можете не турбуватися, все пройде на найвищому рівні, і ви зможете забути про брак часу та поспіху. Наші водії допоможуть вам спланувати денний маршрут, щоб вчасно встигли на всі зустрічі.

Вигляд та стан автомобілів має велике значення. Тому ваші партнери, друзі, колеги і просто перехожі оцінять доглянутий, чистий автомобіль. А охайний, ввічливий водій, завжди відчинить двері вашій дамі та допоможе з багажем.

Сервіс

Сервіс і повага до вас – це два фактори, які не діляться на першорядний і другорядний, це єдина ціла ланка механізму Hot Cars. Компанії, яка працює для вас.

Не втрачайте жодної хвилини, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, або зробіть замовлення онлайн, і ми самі зв’яжемося з вами!